HIGHFLEX POLYESTER P4 TOP (1pal=20rolí/7,5m2)
Kód: HIGHMAT1011PALDetailní popis produktu
Doprava jedné až tří palet na vyžádání.4 palety - základní cena a doprava zdarma
10 palet - sleva 1% a doprava zdarma
20 palet - sleva 2% a doprava zdarma
Kamion - sleva 3% a doprava zdarma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HighStar |
|---|---|
| Množství v balení (m²): | 150 |
| Počet rolí na paletě: | 20 |
| Nosná vložka: | netkaná polyesterová rohož |
| Hmotnost na jednotku plochy: | 5,2 kg/m2 |
| Rozměry role: | délka 7,5 m, šířka 1 m |
| Druh materiálu: | SBS modifikovaný asfalt |
| Ohebnost za studena: | -15 °C |
| Horní povrch: | minerální granule |
| Spodní povrch: | polymerní fólie |
| Odolnost proti stékání při zvýšené teplotě: | +100 °C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
