HIGHFLEX BASE P4 (1pal=20rolí/10m2)
Kód: HIGHMAT1009PALDetailní popis produktu
Doprava jedné až tří palet na vyžádání.4 palety - základní cena a doprava zdarma
10 palet - sleva 1% a doprava zdarma
20 palet - sleva 2% a doprava zdarma
Kamion - sleva 3% a doprava zdarma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HighStar |
|---|---|
| Množství v balení (m²): | 200 |
| Počet rolí na paletě: | 20 |
| Nosná vložka: | netkaná polyesterová rohož |
| Tloušťka: | 4,0mm |
| Rozměry role: | délka 10 m, šířka 1 m |
| Druh materiálu: | APP modifikovaný asfalt |
| Ohebnost za studena: | -5 °C |
| Horní povrch: | polymerní fólie |
| Spodní povrch: | polymerní fólie |
| Odolnost proti stékání při zvýšené teplotě: | +120 °C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
