HIGHBIT V60 S35 (1pal=20rolí/10m2)
Kód: HIGHMAT10041PALDetailní popis produktu
Doprava jedné až tří palet na vyžádání.4 palety - základní cena a doprava zdarma
10 palet - sleva 1% a doprava zdarma
20 palet - sleva 2% a doprava zdarma
Kamion - sleva 3% a doprava zdarma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HighStar |
|---|---|
| Množství v balení (m²): | 200 |
| Počet rolí na paletě: | 20 |
| Nosná vložka: | skleněná tkanina |
| Tloušťka: | 3,5mm |
| Rozměry role: | délka 10 m, šířka 1 m |
| Druh materiálu: | oxidovaný asfalt |
| Ohebnost za studena: | 0 °C |
| Horní povrch: | jemnozrnný posyp |
| Spodní povrch: | polymerní fólie |
| Odolnost proti stékání při zvýšené teplotě: | +100 °C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
