ICOPAL ELASTOBIT GG40 (1pal=15rolí/10m2)
Kód: 265601008PALDetailní popis produktu
Cena je stanovena za paletu včetně DPH.Doprava jedné až tří palet na vyžádání.
4 palety - základní cena a doprava zdarma
10 palet - sleva 1% a doprava zdarma
20 palet - sleva 2% a doprava zdarma
Kamion - sleva 3% a doprava zdarma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Icopal/Vedag |
|---|---|
| Množství v balení (m²): | 150 |
| Počet rolí na paletě: | 15 |
| Nosná vložka: | skleněná tkanina |
| Druh materiálu: | SBS modifikovaný asfalt |
| Horní povrch: | jemnozrnný minerální posyp |
| Spodní povrch: | separační spalná fólie |
| Ohebnost za studena: | -15 °C |
| Tloušťka: | 4mm |
| Rozměry role: | délka 10 m, šířka 1 m |
| Součinitel difuse radonu: | 3,91 × 10⁻¹³ m²/s |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
