ICOPAL ELASTOBIT PV TOP 42 modrozelený(1pal=20rolí/7,5m2)
Kód: 2656010081PALDetailní popis produktu
Cena je stanovena za paletu včetně DPH.Doprava jedné až tří palet na vyžádání.
4 palety - základní cena a doprava zdarma
10 palet - sleva 1% a doprava zdarma
20 palet - sleva 2% a doprava zdarma
Kamion - sleva 3% a doprava zdarma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Icopal/Vedag |
|---|---|
| Množství v balení (m²): | 150 |
| Počet rolí na paletě: | 20 |
| Nosná vložka: | netkaná polyesterová rohož |
| Druh materiálu: | SBS modifikovaný asfalt |
| Tloušťka: | 4,4mm |
| Rozměry role: | délka 7,5 m, šířka 1 m |
| Ohebnost za studena: | -15 °C |
| Horní povrch: | hrubozrnný břidličný posyp, modrozelený |
| Spodní povrch: | separační spalná fólie |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
