ICOPAL FOALBITOP AL S35 (1pal=24rolí/7,5m2)
Kód: 2656010111PALDetailní popis produktu
Cena je stanovena za paletu včetně DPH.Doprava jedné až tří palet na vyžádání.
4 palety - základní cena a doprava zdarma
10 palet - sleva 1% a doprava zdarma
20 palet - sleva 2% a doprava zdarma
Kamion - sleva 3% a doprava zdarma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Icopal/Vedag |
|---|---|
| Množství v balení (m²): | 180 |
| Počet rolí na paletě: | 24 |
| Nosná vložka: | Kombinovaná vložka z hliníkové fólie a skleněné rohože Sd > 1.500 m (µ > 375.000) |
| Druh materiálu: | oxidovaný asfalt |
| Typ pásu: | parozábrana |
| Tloušťka: | 3,5mm |
| Rozměry role: | délka 7,5 m, šířka 1 m |
| Horní povrch: | jemnozrnný minerální posyp |
| Spodní povrch: | separační spalná fólie |
| Ohebnost za studena: | 0 °C |
| Součinitel difuse radonu: | (1,0 ± 0,5) × 10⁻¹³ m²/s |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
