ICOPAL ICOLEP L30(1pal=20rolí/10m2)
Kód: 2656010003PALDetailní popis produktu
Cena je stanovena za paletu včetně DPH.Doprava jedné až tří palet na vyžádání.
4 palety - základní cena a doprava zdarma
10 palet - sleva 1% a doprava zdarma
20 palet - sleva 2% a doprava zdarma
Kamion - sleva 3% a doprava zdarma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Icopal/Vedag |
|---|---|
| Množství v balení (m²): | 200 |
| Počet rolí na paletě: | 20 |
| Nosná vložka: | speciální kombinovaná skleněná vložka |
| Druh materiálu: | SBS modifikovaný asfalt |
| Tloušťka: | 3mm |
| Rozměry role: | délka 10 m, šířka 1 m |
| Horní povrch: | jemnozrnný minerální posyp, (podélný přesah krytý stahovací fólií) |
| Spodní povrch: | separační stahovací fólie |
| Způsob pokládky: | Samolepící |
| Ohebnost za studena: | -25 °C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
