ICOPAL VEDATECT PYE G200 S4(1pal=20rolí/7,5m2)
Kód: 2656010005PALDetailní popis produktu
Cena je stanovena za paletu včetně DPH.Doprava jedné až tří palet na vyžádání.
4 palety - základní cena a doprava zdarma
10 palet - sleva 1% a doprava zdarma
20 palet - sleva 2% a doprava zdarma
Kamion - sleva 3% a doprava zdarma
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Icopal/Vedag |
|---|---|
| Množství v balení (m²): | 150 |
| Počet rolí na paletě: | 20kg |
| Nosná vložka: | skleněná tkanina |
| Tloušťka: | 4,0mm |
| Rozměry role: | délka 7,5 m, šířka 1 m |
| Ohebnost za studena: | -25 °C |
| Odolnost proti stékání při zvýšené teplotě: | +100 °C |
| Horní povrch: | jemnozrnný separační posyp |
| Spodní povrch: | separační spalná fólie |
| Součinitel difuse radonu: | 1,8 × 10⁻¹¹ m²/s |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
